Webový analytik
  • Region :
    Moravskoslezský kraj
  • Město :
    Ostrava
  • Typ úvazku :
    plný
  • Plat :
    35-40 000 Kč/měs
  • Požadované jazyky :
    angličtina (B2)
  • Vhodné pro absolventy :
    ne

Kontaktujte Recruitera

Lenka Tittlerová

734 315 701 lenka.tittlerova@mcroygroup.com
Baví vás web analýzy? Zajímají vás nové technologie, business analytika, online prostředí? Pro našeho klienta právě hledáme posilu na pozici: WEBOVÝ ANALYTIK

Popis pozice

ČÍM SE U NÁS BUDETE ZABÝVAT?
  • podporou online prodeje – sledování trendů v oblasti internetového prodeje a spolupráce na implementaci nových řešení
  • vyhodnocováním dat v prostředí Google Analytics
  • analýzou chování návštěvníků, účinnost reklamních kampaní
  • analýzou webových stránek z pohledu prodejní výkonnosti
  • analýzou webových stránek se zaměřením na zvyšování konverze webu
  • podporou oddělení marketingu, vyhodnocováním online kampaní
  • optimalizací webu

Požadavky

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
  • byznys-analytické myšlení, silnou orientaci na obchod
  • pozitivní vztah k datům a schopnost jejich interpretace
  • znalost online analytických nástrojů - Google Analytics
  • znalost problematiky internetového obchodování (e-shop)
  • alespoň 2 roky práce na pozici analytika (webových stránek/elektronických obchodů)
  • zkušenosti s Google Tag Manager, Google AdWords, Sklik, Google Search Console
  • silné porozumění prostředí e-commerce a SEM
  • velmi dobrou angličtinu (mezinárodní týmová spolupráce)

Nabídka

CO VÁM NABÍZÍME?
Pokud si vás vybereme, můžete se těšit na rozmanitou a nestereotypní práci, ve které panuje rodinná atmosféra a férový přístup.
Nabídneme vám motivující platové ohodnocení + bonusy, možnost stát se součástí mezinárodního týmu, zaškolení v zahraničí a účast na mezinárodních workshopech, sickdays, stravenky, flexi pass.

Pokud vás tato pozice zaujala, pošlete nám své CV, nebo zavolejte.
Reakce na pozici

Nenašli jste vhodnou pracovní nabídku?
Pošlete nám Vaše CV a my se Vám ozveme.