Specialista firemního bankovnictví
  • Region :
    Praha hl.m.
  • Město :
    Praha
  • Typ úvazku :
    plný
  • Plat :
    dohodou
  • Požadované jazyky :
    angličtina (B2) a čeština (rodný)
  • Vhodné pro absolventy :
    ano

Kontaktujte Recruitera

Tomáš Bartl

775406075 tomas.bartl@mcroygroup.com
Znáte bankovní terminologii a chcete se stále rozvíjet v tomto směru? Práce v bance Vás baví, ale nechcete již nadále být prodejcem a „sedět za přepážkou, ale pravým pomocným specialistou?

Pro našeho klienta v oblasti investičního bankovnictví hledáme: Specialistu, který se bude starat o firemní klientelu.

Popis pozice

Dostanete portfolio firemních klientů o které budete pečovat
Banka se převážně zaměřuje na investice, ale Vaším úkolem bude s klienty primárně řešit věci jako například: zřízení nových účtů, přístupy do internetového bankovnictví, platební karty a další
Budete spolupracovat s ostatními odbory v rámci banky.
Kontrola registrů.
Budete součástí týmu obchodní divize privátního bankovnictví.

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru - ideálně znalost bankovnictví
  • Hledáme „ pečaře“ nikoli obchodníka
  • Příjemné vystupování - budete komunikovat s TOP managementem různých firem
  • Pokročilou znalost anglického jazyka - někteří klienti jsou ze zahraničí a potřebujete se s nimi domluvit

Nabídka

  • Zajímavou a pestrou práci s možností dalšího odborného rozvoje
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy (Karlín)
  • 13. a 14. plat
  • Přátelský tým zkušených kolegů
  • Řada zaměstnaneckých výhod: zvýhodněné bankovní & investiční produkty, kafeterie, stravenky, Multisport karta, firemní akce, týmová setkávání, apod.
  • Plný úvazek s možností příležitostného home office
  • Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Reakce na pozici

Nenašli jste vhodnou pracovní nabídku?
Pošlete nám Vaše CV a my se Vám ozveme.