Realitní makléř pro Prodej/Pronájem nemovitostí
  • Region :
    Praha hl.m.
  • Typ úvazku :
    plný
  • Plat :
    dohodou
  • Požadované jazyky :
    čeština (rodný)
  • Vhodné pro absolventy :
    ne

Kontaktujte Recruitera

Nikola Krajdlová

730514112 nikola.krajdlova@mcroygroup.com
Aktuálně hledám Realitní makléře pro Prodej/Pronájem nemovitostí do dynamické developerské/stavební společnosti v Praze.

Popis pozice

  • úspěšné vedení a uzavíraní smluv s klienty
  • péče o stávající i o nově příchozí klienty
  • komunikace s externími a smluvními partnery
  • práce s databází včetně evidence všech přidělených obchodních případů
  • účast na prohlídkách jiných nemovitostí (ocenění nemovitosti apod.)

Požadavky

  • práci na živnostenský list
  • VŠ/ SŠ vzdělání
  • praxe v developerské nebo realitní společnosti alespoň 2 - 3 roky
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • znalost práce na PC
  • reprezentativní vystupování a dobré komunikační dovednosti
  • časovou flexibilitu, samostatnost, proaktivnost, schopnost týmové spolupráce
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabídka

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost seberealizace
  • práce na zajímavých projektech
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • občerstvení na pracovišti
  • přátelský pracovní kolektiv
  • firemní akce
Reakce na pozici

Nenašli jste vhodnou pracovní nabídku?
Pošlete nám Vaše CV a my se Vám ozveme.