Project manager
  • Region :
    Liberecký kraj
  • Typ úvazku :
    plný
  • Plat :
    dohodou
  • Požadované jazyky :
    angličtina (B2)
  • Vhodné pro absolventy :
    ne

Kontaktujte Recruitera

Kristýna Horádková

703141823 kristyna.horadkova@mcroygroup.com
Mezinárodní společnost, výrobce plastových dílů špičkové kvality pro automobilový a elektrotechnický průmysl, hledá do svého týmu kolegu na pozici projektového manažera.
Pro přední dodavatele a výrobce automobilů vyrábí především vysoce kvalitní komponenty do interiérů, jako jsou části obložení a dekorativní součásti, funkční díly, technické díly a dále náročné exteriérové díly.

Popis pozice

  • kompletní vedení projektu počínaje zadáním od zákazníka až po implementaci do sériové výroby
  • sledování ekonomické stránky projektů - nákladovost, efektivita
  • správa technické dokumentace a zpracování podkladů pro analýzy, reporty, přehledy
  • optimalizace jednotlivých projektů
  • komunikace napříč společností

Požadavky

  • SŠ technického směru
  • AJ na komunikativní úrovni
  • zkušenost s řízením projektů
  • schopnost číst v technické dokumentaci
  • ŘP sk. B

Nabídka

  • stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • zaměstnanecké benefity jako příspěvek na volnočasové aktivity, na stravování, penzijní připojištění
Reakce na pozici

Nenašli jste vhodnou pracovní nabídku?
Pošlete nám Vaše CV a my se Vám ozveme.