Procesní technik - termické procesy
  • Region :
    Olomoucký kraj
  • Typ úvazku :
    plný
  • Plat :
    dohodou
  • Vhodné pro absolventy :
    ano

Kontaktujte Recruitera

Jan Kubanek

735751364 jan.kubanek@mcroygroup.com
Jsi člověk, který má zálibu v nastavování procesů ve výrobě, přičemž ti nejsou cizí Lean či Kanban? Rád bys rozjel kariéru ve výrobní společnosti, která si zakládá na kvalitním odborném a jazykovém vzdělávání svých zaměstnanců? Pakliže jsou tvoje odpovědi kladné, jsi přesně ten, koho hledáme.

Popis pozice

  • Řízení a rozvoj technologických postupů pro výrobní procesy,
  • práce na racionalizačních projektech s cílem zvýšení efektivity procesů,
  • práce s daty, reporting,
  • interdisciplinární spolupráce – výrobní technologie, výroba, vývoj produktů a procesů.

Požadavky

  • VŠ vzdělání nebo praxe ve slinování,
  • znalost projektového managementu,
  • organizační schopnosti,
  • znalost statistické charakterizace procesů,
  • znalost AJ,
  • MS Office.

Nabídka

  • Odborné a jazykové vzdělávání,
  • pracovní stáže v zahraničí,
  • bonusový systém odměn,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • výhodné volání pro celou rodinu,
  • firemní stravování s příspěvkem zaměstnavatele,
  • pravidelné firemní aktivity pro zaměstnance a jejich rodiny.
Reakce na pozici

Nenašli jste vhodnou pracovní nabídku?
Pošlete nám Vaše CV a my se Vám ozveme.