MES Specialista
  • Region :
    Moravskoslezský kraj
  • Město :
    Ostrava
  • Typ úvazku :
    plný
  • Plat :
    dohodou
  • Požadované jazyky :
    angličtina (B2)
  • Vhodné pro absolventy :
    ne

Kontaktujte Recruitera

Iveta Harudová

734315703 iveta.harudova@mcroygroup.com
SCADA, MES, PLC systémy. Pokud Vám tyto pojmy nejsou cizí, dokážete s nimi pracovat a domluvíte se bez problémů anglicky, tak pro Vás máme možnost zapojit se do výběrového řízení na pozici MES SPECIALISTA.

Pošlete nám svůj životopis, budeme se těšit na spolupráci.

Popis pozice

  • správa výrobního systému
  • rozvoj systému dle aktuálních výrobních požadavků
  • zajištění proškolení uživatelů
  • podpora při operativních úkonech spojené se správou systému

Požadavky

  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti, zaměření na automotive průmysl bude výhodou
  • alespoň dvouletá praxe se SCADA / MES / PLC systémy
  • znalost problematiky sběru dat ve výrobě
  • nutností je pokročilá angličtina, pro komunikaci s vedením, výhodou bude němčina
  • oceníme pokud také znáte C#, .NET, SQL, SAP

Nabídka

  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • 13.plat
  • závodní stravování
  • vzdělávácí kurzy, odborná školení
Reakce na pozici

Nenašli jste vhodnou pracovní nabídku?
Pošlete nám Vaše CV a my se Vám ozveme.