Elektromechanik/PLC programátor
  • Region :
    Moravskoslezský kraj
  • Město :
    Frýdek - Místek
  • Typ úvazku :
    plný
  • Plat :
    30-50 000 Kč/měs
  • Požadované jazyky :
    angličtina (B1)
  • Vhodné pro absolventy :
    ne

Kontaktujte Recruitera

Lenka Tittlerová

734 315 701 lenka.tittlerova@mcroygroup.com
Máte zkušenosti s PLC programováním? Pro našeho klienta hledáme kolegu na pozici: Elektromechanik/PLC programátor

Popis pozice

ČÍM SE U NÁS BUDETE ZABÝVAT?
  • budete zodpovědní za opravy a úpravy linek a strojů, jejich servis a vylepšování
  • budete diagnostikovat a upravovat programy
  • budete mít zodpovědnost za sklad náhradních dílů
  • povedete a budete školit tým operátorů

Požadavky

CO PO VÁS POŽADUJEME?
  • vzdělání se zaměřením na elektro, nebo automatizaci
  • praxe v této oblasti je nutná
  • komunikativní znalost AJ (B1)
  • zkušenosti s programováním PLC-SIEMENS S7-300, WINCC Flexible, CNC SINUMERIK - výhodou
  • vyhlášku 50/1978 Sb, min. § 6
  • znalost SAP výhodou

Nabídka

CO VÁM NABÍZÍME?
Pokud si vás vybereme, můžete se těšit na práci u zaměstnavatele roku v ČR (ocenění 2012-2018)
  • kariérní a osobní růst
  • bonusy vyplácené 5x ročně, které vám v součtu přidají až 3 mzdy navíc
  • kromě 4 týdnů postupně dostanete 5 dní dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • jazykové kurzy
  • Bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa
  • slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora

Pokud vás pozice zaujala, určitě nám zašlete svůj životopis, nebo zavolejte.
Reakce na pozici

Nenašli jste vhodnou pracovní nabídku?
Pošlete nám Vaše CV a my se Vám ozveme.